PL EN

tel: + 48 733 100 656

tel: + 48 733 100 655

e-mail: biuro@orbitbus.pl

facebook

O NAS

        Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Specjalizujemy się w przewozach turystycznych, biznesowych, transferach, wycieczkach jednodniowych oraz kilkudniowych - objazdowych. Posiadamy również ofertę dla szkół i uczelni. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, korporacje, biura podróży i instytucje publiczne. Zapewniamy logistykę i transport na spotkania oraz duże imprezy masowe. Specjalizujemy się także w study tours po Polsce.

        Zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze delegacji rządowych i biznesowych oraz grup turystycznych z: Polski, Chin, Japonii, Wietnamu, Koreii, Tajlandii, Niemiec, USA, RPA, Hiszpanii, Portugalii, Białorusi, Rosji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch. 

       Pasja do turystyki, długoletnia praca i wykształcenie w transporcie pasażerskim jest gwarancją wykonania każdego zlecenia profesjonalnie. Nasi kierowcy są pomocni, uprzejmi i posiadają wieloletnie doświadczenie.

        Do Państwa dyspozycji oferujemy busy Mercedes-Benz o pojemności 16-20 miejsc + kierowca. Dzięki współpracy z stałymi i sprawdzonymi przewoźnikami autokrowymi dysponujemy autokrami do 55 marki Setra, Merceds Benz, Scania.

     Posiadamy własny wymagany certyfikat, licencje na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz dodatkowe dokumenty do przewozu na terytorium Niemiec.

 

  Licencja   Zezwolenie   Certyfikat

 PODRÓŻOWANIE Z NAMI TO GWARANCJA:

KOMFORTU, DYSKRECJI, BEZPIECZEŃSTWA

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz współpracy.